Automatyczne Drzwi Rozwierne

Drzwi rozwierne w wielu wariantach zapewniają nam wygodę na co dzień. Drzwi rozwierne, zwane także drzwiami przymykowymi, cieszą się obecnie dużą popularnością. Znajdują zastosowanie jako ogólnodostępne drzwi automatyczne w budynkach prywatnych lub publicznych, gdzie otwieranie musi się odbywać bez najmniejszego wysiłku mogą być wyposażone wyposażone w samozamykacz do otwierania ręcznego: technika drzwiowa i systemy napędowe firmy GEZE zapewniają wygodne oraz bezpieczne otwieranie i zamykanie drzwi rozwiernych, zgodnie z indywidualnymi wymogami.

Drzwi Automatyczne

Automatyczne Drzwi Rozwierne

Naciskanie klamek lub obrotowych gałek drzwi, ciągnięcie lub pchanie drzwi i ponowne zamykanie po przejściu: czynności te mogą stać się irytujące. Ludzie często zapominają zwłaszcza o zamykaniu po sobie drzwi. A dla niektórych osób, na przykład osób na wózkach inwalidzkich, dzieci, osób starszych lub niepełnosprawnych, otwarcie drzwi, a następnie ich ponowne zamknięcie jest niemożliwe. Drzwi automatyczne zapewniają każdemu wygodny dostęp do budynków, co jest coraz bardziej doceniane, a nawet oczekiwane.

Takie Drzwi idealnie nadają się do:

 • Hoteli
 • Restauracji
 • Centrów Handlowych
 • Sklepów
 • Biur
 • Szpitali
 • Domów Seniora
 • Szkół
 • Teatrów
 • Sal Konferencyjnych

Rodzaje Napędów Do Drzwi

Otwierające się na Lewo lub Prawo

Otwierające się w Tym Samym Kierunku

W przypadku rozwiązań standardowych, skrzynki napędów oraz ramiona są widoczne z zewnątrz. Można je łatwo i szybko zamontować na istniejące drzwi, co jest szczególnie przydatne w przypadku modernizacji, np. w budynkach użyteczności publicznej.

Funkcje Drzwi Automatycznych

 • Push & Go: Krótkie pchnięcie wystarcza, aby drzwi się automatycznie otworzyły.
 • Funkcja zamykania drzwi: W stanie bez napięciowym napęd pracuje jak samozamykacz
 • Funkcja śluzy i wiatrołapu: Dwa zsynchronizowane ze sobą systemy regulują pracę drzwi lub zapobiegają wymianie powietrza pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną częścią budynku.
 • Kontrola dostępu: Kontrola za pomocą klucza, breloczka, nadzoru wideo lub danych biometrycznych
 • Automatyzacja budynku: Podłączenie do istniejących systemów sterowania
 • Dwa niezależne od siebie tryby pracy: Możliwość zaprogramowania dwóch trybów pracy o różnych parametrach i aktywacji za pomocą różnych czujników
 • Wpływ czynników zewnętrznych: wpływ wiatru i temperatury nie powoduje zmiany parametrów pracy drzwi
Drzwi Automatyczne

Rodzaje Drzwi Automatycznych

Coraz częściej, udając się do większych sklepów, hoteli czy szpitali, mamy możliwość skorzystania z automatycznych drzwi. Jest to niewątpliwie rozwiązanie posiadające bardzo dużą ilość zalet.

A oto niektóre rozwiązania:

Drzwi Automatyczne Rowzwierne

Automatyczne drzwi rozwierne są bardzo praktyczne: szczelnie się zamykają i łatwo się je montuje. Instalacja nowych drzwi wymaga niewielu przygotowań budowlanych, a istniejące drzwi można w łatwy i nieskomplikowany sposób zautomatyzować. Drzwi rozwierne podnoszą komfort użytkowania i dają swobodę poruszania się także osobom niepełnosprawnym.

Drzwi Automatyczne Przesuwne

Automatyczne systemy drzwi przesuwnych oferują komfort i elastyczność przy kreowaniu wygodnych wejść bez potrzeby jakiegokolwiek kontaktu z samymi drzwiami. W naszej szerokiej palecie produktowej znaleźć można odpowiednie rozwiązania w zakresie drzwi przesuwnych do każdego budynku, zarówno do montażu w nowych jak i remontowanych obiektach.

Drzwi Automatyczne Obrotowe<br>

Automatyczne drzwi karuzelowe mają charakter reprezentacyjny i elegancki. Dużym budynkom dodają stylu. Automatyczne drzwi karuzelowe nadają się szczególnie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu i gdzie przykłada się dużą wagę do oszczędności energii. Stanowią one jednocześnie śluzę chroniącą przed przenikaniem powietrza z zewnątrz obiektu.

Serwis

Masz problem z Drzwiami? Zadzwoń!

SERWIS DRZWI AUTOMATYCZNYCH. NAPRAWY, KONSERWACJE ORAZ MONTAŻE AUTOMATYKI DRZWIOWEJ. SERWISUJEMY DRZWI AUTOMATYCZNE BESAM, GEZE, RECORD, DORMA, DORMAKABA, TORMAX, GU I WIELU INNYCH PRODUCENTÓW.

Zastanawiasz się jakie drzwi wybrać? Zadzwoń a My doradzimy.

Pomożemy wybrać odpowiedni rodzaj drzwi automatycznych oraz automat, dzięki któremu drzwi będą działaś sprawnie, cicho i bez problemów. Nasi konsultanci chętnie z Państwem porozmawiają i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Usługi

Nasze Usługi

Sprzedaż Drzwi Automatycznych

Oferujemy drzwi automatyczne karuzelowe, drzwi przesuwne, rozwierne oraz harmonijkowe.

Montaż Drzwi Automatycznych

Oferujemy montaż drzwi automatycznych przez fachowców, który zamontują drzwi szybko, sprawnie i dokładnie

Serwis Drzwi Automatycznych

Oferujemy serwis produktów i rozwiązań: Automatyczne Drzwi Przesuwne. Automatyczne Drzwi Rozwierne. Drzwi Harmonijkowe. Drzwi Obrotowe.

Wymiana Drzwi Automatycznych

Zapewniamy sprawną wymianę drzwi automatycznych oraz natychmiastowy dostęp do części zamiennych.

Produkcja Drzwi Automatycznych

Drzwi Naszej produkcji są wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do produkcji używamy tylko materiałów najwyższej jakości

Zadzwoń

691 422 174

Wyślij Wiadomość

bartorex2012@o2.pl

Lokalizacja

Konin Ul.Wiśniowa 2

Znajdziecie Nas równiesz na naszych Mediach Społecznościowych

Lokalizacja

Główna siedziba Firmy znajduje się w Koninie na Ulicy Wiśniowej 2.

Zapraszamy od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 8:00 – 17:00